Kurumsal

Kurumsal

 

Erko Plastik Ambalaj 2007 yılında Erzurum da kurulmuştur.

Firmamız Plastik Ambalaj üretimi üzerine kurulmuş ve ofset baskı,IML baskı gibi yöntemler kullanarak bir çok sektöre hitap eden enjeksiyon ambalajlar üretmektedir.

Erko Plastik Ambalaj; yuvarlak, kare, dikdörtgen, ayrıca müşterilerin taleplerine uygun istedikleri tasarımda ürünler üretmektedir.

Ürünlerimiz yoğurt, peynir, kertçap, mayonez , dondurma, bisküvi, helva, krem çikolata, tereyağı, et & deniz ürünleri, reçel ve marmelat, gibi gıda sektöründe; kozmetik sektöründe ayrıca deterjan, boya, bahçe ürünleri ve daha bir çok farklı sektörde kullanılmaktadır.

Üretimde modern teknoloji seviyesinde yüksek kalitede ve hijyen kurallarına uygun  ürünler üretmek hassasiyeti ile çalışılmaktayız ve gerekli sertifikalar ile bunu desteklemekteyiz.

Erko Plastik- Hakkında

Misyonumuz

Our-mission

Müşterilerimizin ürünlerine değer katmaktır. Onlara pazardaki konumlarını güçlendiren ve müşterilerinin sadakatini artıran çözümler sunmaya çalışıyoruz.

Bunu, yüksek düzeyde kullanıcı dostu, üstün son kullanıcı çekiciliği, tedarik zinciri verimliliği, maliyet tasarrufu sağlayan depolama ve nakliye ile etkili dolumu birleştiren benzersiz ambalaj tasarımları sunarak yapıyoruz.

Her zaman ve tüm ilişkilerimizde güvenilir, açık fikirli, özverili, yenilikçi, odaklı ve sosyal sorumluluk sahibi olmayı hedefleriz. Sonuçlar tarafından yönlendiriliriz ve söylediklerimizi yaparız. İlham veriyoruz, dinliyoruz ve sadeleştiriyoruz.

 

Visyonumuz

erko-vision

Uluslararası kalite standartlarına sahip işletmemizde dünya pazarında var olan müşterilerimizin hertürlü ambalaj ihtiyaçlarını en doğru zamanda kalite standartları yüksek şekilde karşılamak.

 

Değerlerimiz

our-values

Kısa sürede verimli üretimi hedefleyen 
İşbirliği ve dayanışmayı esas alanİletişime ve eleştiriye açık.

Modernleşme ve yenilikçiliğe uyum sağlayan
Bilgi ve deneyimlerini paylaşan

Ürünlerimiz

  • Peynir Kovası
  • Zeytin Kovası
  • Yoğurt Kovası
  • Tahin Kovası

ÖZEL AMBALAJLAR

Ürünler
  • Peynir Kovası
  • Zeytin Kovası
  • Şeker Kovası
  • Tahin Kovası